Zakoupením těchto knih nám pomáháte měnit životy mnoha zvířat k lepšímu.

Věřím, že cesta k pomoci je v informovanosti lidí, uvědomění si následků svého vlastního jednání a přijetí osobní zodpovědnosti. Myslím si, že naděje pro zvířata je v dětech a jen na nás dospělých záleží, jak budoucím generacím dokážeme předat lásku a úctu k přírodě i jim samotným. 


O čem sní holčičky z množíren

Legislativa má jen velmi omezené možnosti, jak zastavit utrpení zvířat v nelegálních chovech.

Kniha poodhaluje prostředí života v množírnách prostřednictvím skutečných příběhů zachráněných čivavek a pohledem terapeuta zvířat upozorňuje na zdravotní následky, se kterými se mohou budoucí majitelé setkat při koupi psa z neověřeného chovu. 

Cena 150 Kč (+55 Kč poštovné a balné)
77 stran, formát B5, brožovaná  


Člověk a pes

V této knize čtenář najde informace o vztahu člověka a psa, o způsobu vzájemné komunikace, o potřebách psa. Text je přehledně a srozumitelně rozčleněn podle témat do jednotlivých kapitol a doplněn množstvím barevných fotografií od renomovaných fotografů. Informace jsou určeny všem, kteří berou chov a výchovu psa zodpovědně, k výchově dětí k respektu ke psům jako vysoce socializovaným jedincům s vyvinutými smysly a vnímáním a také mohou posloužit k zavedení tohoto tématu do školní výuky a pomáhat při vytváření programů ve volnočasových aktivitách.

Cena 399 Kč (+90 Kč poštovné a balné)
200 stran, formát A4, vázaná


Čajový podtácek

Čajový podtácek s tváří, logem i mottem projektu ČLOVĚL A PES. Zakoupením tohoto podtácku nám pomůžete šířit projekt do škol, dětských domovů a středisek volného času.


Cena 30 Kč
Rozměry: 10x10 cm, materiál: plast 


Objednávkový formulář

Na základě Vámi vyplněného a odeslaného formuláře obdržíte informační e-mail s pokyny k platbě. PLATBU JE NUTNO UHRADIT PŘEDEM!!!

Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde